Transport ponadgabarytowy - Kielce

Transport ponadgabarytowy - Kielce

Transport ponadgabarytowy, nazywany również ponadnormatywny, to przewóz pojazdu lub zespołów pojazdów, które włącznie z ładunkiem przekraczają normy zapisane w ustawie ruchu drogowego. Aby transport ten został przeprowadzony poprawnie i zgodnie z prawem, musi on zostać wykonany przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą odpowiednie zezwolenia. Jeśli szukasz doświadczonej firmy oferującej profesjonalny transport ponadgabarytowy w Kielcach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Transport ponadgabarytowy organizuje się w przypadku przekroczenia parametrów dopuszczalnych dla przewozu różnorodnych ładunków. Dotyczy on pojazdów, które razem z ładunkiem przekraczają wymiarami 16 m długości całkowitej, 4 m szerokości oraz 2,5 m wysokości. Transport ponadgabarytowy w Kielcach jest organizowany, także, gdy pojazdy z ładunkiem przekraczają swoim całkowitym ciężarem 42 tony. Jeśli szukasz zaufanej firmy oferującej ten rodzaj transportu, to świetnie trafiłeś!

Jesteśmy zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, posiadającym wszelkie niezbędne zezwolenia na transport ponadgabarytowy. Podczas wykonywania tej usługi zawsze wykazujemy się szczególną ostrożnością i działamy zgodnie z przepisami prawa. Posiadamy odpowiedni sprzęt i pojazdy, dzięki czemu transport zawsze przebiega w sposób bezpieczny. Potrafimy odpowiednio zaplanować logistykę, aby przewóz był dostosowany do przepisów ruchu drogowego.

Transport ponadgabarytowy (Kielce) - cena

Jaki jest koszt transportu ponadgabarytowego w Kielcach? Nie możemy jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ cena tej usługi jest zależna od kilku kwestii. Aby poznać szczegóły na temat kosztów tego rodzaju transportu, należy skontaktować się z naszym zespołem. Po uzyskaniu informacji o typie ładunku, jego ciężarze i wymiarach oraz trasie przewozu, będziemy w stanie oszacować cenę usługi. Możesz być jednak pewien, że nasza oferta transportu ponadgabarytowego w Kielcach jest naprawdę atrakcyjna, co potwierdzają pozytywne opinie klientów.